Usługi tynkarskie

Słów kilka o firmie

Nasz zespół to doświadczeni fachowcy. Na swoim pokładzie posiadamy najlepszych rzemieślników – tynkarzy zajmujących się nakładaniem warstw wapiennych, cementowych, żywicznych, alabastrowych, akrylowych i tym podobnych czyli po prostu tynkowaniem.

 

Co zawiera nasza oferta?

Nasze usługi tynkarskie są dostosowana ściśle do potrzeb naszych klientów. Jest to spowodowane elastycznym podejściem do klienta oraz szeroką wiedzą branżową. Nakładamy tynki maszynowo lub ręcznie według Państwa wymagań. Nasze prace wykonujemy wewnątrz pomieszczeń jak i na zewnątrz nieruchomości. Nasza oferta to również fachowe doradztwo w zakresie doboru materiału do konkretnego wnętrza. Nasi fachowcy pomogą dobrać Państwu materiał, który jak najdoskonalej spełni Państwa oczekiwania. Ponad to bazując na swojej rozległej wiedzy i praktyce podpowiedzą Państwu, który materiał zakupić jeśli chodzi o pożądany efekt lub łatwość nanoszenia tego materiału.

Przykładowe realizacje

Dzisiaj używa się głównie gotowych, wytworzonych fabrycznie zapraw. Ostateczny efekt zależy jednak nie tylko od materiału lecz również od metody jego nałożenia. Jeśli zależy Państwu na strukturze gładkiej tynku czy gładzi szpachlowej polecamy metodę maszynową lub maszynowo-ręczną. Zaś jeśli istnieje potrzeba wywołania na naniesionych warstwach struktury lub wżerów tudzież innych śladów/efektów pozostaje jedynie obróbka ręczna. Jeśli zagadnienie tego wymaga hydroizolujemy podłożę przed naniesieniem ostatecznej struktury tynku czy gładzi.

Materiały z jakimi pracujemy

Pracujemy w zasadzie z wszystkimi dostępnymi na rynku materiałami. Są to tynki gipsowe, cementowo-wapienne, akrylowe, gotowe tynki dekoracyjne, specjalne, cementowo-gliniane, gipsowo-wapienne, wapienne.


 

Stosowane metody pracy

Tynkujemy mechanicznie za pomocą agregatu tynkarskiego oraz ręcznie za pomocą narzędzi ręcznych. Tynki maszynowe są więc dobrym wyborem zwłaszcza przy dużych realizacjach. Metoda maszynowa przy realizacji prac pozwala oszczędzić czas i zredukować koszty robocizny. Metoda ta wpływa również na wydajność pracy. Obecnie metoda ta przoduje w wykańczaniu powierzchni w branży budowlanej. Jeśli jednak zachodzi potrzeba indywidualnej realizacji lub gdy istnieje konieczność naniesienia tynku dekoracyjnego lub gdy występuję potrzeba naprawy danej powierzchni lub jej części, wówczas niezastąpiona i nieoceniona będzie metoda ręczna nanoszenia warstwy tynku. Wydłuża ona czas tego procesu ale stanowi gwarancję dbałości o szczegóły oraz efekt końcowy co ma bezpośredni wpływ na zadowolenie klienta.