Usługi stolarskie

Słów kilka o firmie

Nasi Stolarze to prawdziwi rzemieślnicy pełni miłości i pasji do obróbki drewna. Nasi pracownicy wykonują elementy z drewna lub elementy meblowe. Są to utalentowani ludzie obdarzeni zdolnościami manualnymi niezbędnymi w tym zawodzie.
Nasi Stolarze, na podstawie posiadanej wiedzy i doświadczenia, dobierają odpowiednie gatunki drewna do wytwarzania określonych mebli, elementów konstrukcji budowlanych, i temu podobnych, a także określają zalecany sposób ich konserwacji, lakierowania, czy łączenia z innymi materiałami. Nasi Pracownicy wykonują prace związane z obróbką materiałów drzewnych przy pomocy narzędzi manualnych lub specjalistycznych maszyn i urządzeń. Nasi Stolarze zajmują się także innymi pracami związanymi przede wszystkim z branżą meblarską, takimi jak; klejenie i okleinowanie elementów, wykańczanie powierzchni płaskich, montowanie okuć metalowych i wiele innych.

 

Co zawiera nasza oferta?

Dobieramy odpowiednie rodzaje drewna do wykonywanego zadania.

  • renowacje wyrobów stolarskich

  • odnawianie i konserwacja drewnianych antyków

  • konserwacje mebli zwykłych oraz ozdobnych

  • projekt i wykonanie mebli na wymiar (szafy wnękowe, meble kuchenne).

 

Materiały z jakimi pracujemy

Pracujemy z różnymi rodzajami drewna. Dobieramy różne gatunki drewna lub materiały drewnopochodne dla zadanego projektu.