Usługi remontowe

Słów kilka o firmie

Naszą firmę tworzy zespół profesjonalnych fachowców z doświadczeniem w branży remontowej, budowlanej, dekoracyjnej i przemysłowej. Obszarem, na którym wykonujemy usługi remontowe jest Łódź a także okoliczne miasta i gminy w województwie łódzkim. Jesteśmy renomowana firmą, docenianą na łódzkim rynku mieszkaniowym i przemysłowym. Cieszymy się uznaniem Klientów, a zrealizowane przez nas projekty sprawiają, że Klienci polecają nas innym. Atuty naszego zespołu to doświadczenie, sumienność, rzetelność, otwarcie na Klienta oraz terminowość. Wyróżnia nas także kompleksowość wykonywanych prac, jakość i precyzja podejmowanych działań. I co najważniejsze, prace remontowe i wykończeniowe to nasza pasja! A kiedy pracuje się z pasją, działania zawsze wykonuje się z uśmiechem, w przyjaznej atmosferze i z dobrym słowem. Zachęcamy do zapoznania się z profilem naszej działalności, szczegóły poniżej.
 

Wykończenia wnętrz

Opowiedz nam o pomyśle na renowację swojej przestrzeni!

Kompleksowe usługi remontowe to nasza specjalność! Wystarczy, że pokażesz nam swoje wnętrze, a my zajmiemy się jego wykończeniem i dostosujemy je tak, abyś czuł się w swoim „m” komfortowo, bezpiecznie i wyjątkowo. To Twoja przestrzeń, której my nadamy powiew świeżości. Od Ciebie zależy, jak bardzo intensywny i nowatorski! Jeśli masz pomysł czy wizualizację swojego mieszkania, to świetnie! Wystarczy sama koncepcja, my zajmiemy się resztą. A jeśli nie masz czasu aby zwrócić uwagę na remontowe szczegóły, przygotować projekt lub zarys renowacji czy przebudowy, jeśli jest to Twój pierwszy remont, poprowadzimy Cię przez tajemnice aranżacji mieszkania i zaproponujemy nowy wygląd Twojej codziennej przestrzeni. Cechą dla nas najważniejszą jest Twój komfort, dopasowanie do Twoich potrzeb i szybki czas, w którym przygotujemy dla Ciebie odrestaurowaną przestrzeń. W zależności od potrzeb Klienta, przywracamy pomieszczeniom dawną funkcjonalność lub nadajemy jej nowy wymiar.

Co zawiera nasza oferta?

Jesteśmy firmą, która posiada bogate doświadczenie i wiele zrealizowanych projektów, których przedmiotem były remonty, renowacje, odświeżanie, przebudowy, naprawy, odnowy, prace konserwatorskie, nowe zabudowy pomieszczeń, modernizacje.

 

W zakres prac remontów kompleksowych realizowanych przez naszą firmę wchodziły m. in.:

 • usługi budowlane,

 • prace wykończeniowe,

 • gruntowanie,

 • tynkowanie,

 • malowanie,

 • prace instalacyjne (elektryka, hydraulika, kanalizacja, telekomunikacja),

 • wykonywanie przyłączy,

 • aranżacje sufitów, ścian i podłóg,

 • układanie paneli, drewna, płytek kuchennych i łazienkowych,

 • montaż oświetlenia,

 • zakładanie drzwi wewnętrznych oraz zewnętrznych.

 

Jeśli zaistnieje potrzeba zmiany układu pomieszczeń, wyburzamy ściany i stawiamy nowe we wskazanym miejscu, korzystnie zmieniając rozkład pomieszczeń i zwiększając przestrzeń użytkową mieszkania. Przygotowana przez nas oferta jest szeroka, kompleksowa i co najważniejsze – korzystna cenowo!

Do każdej oferty dokładamy coś więcej…

Zależy Ci nie tylko na solidnie wykonanej pracy? Ze swojej strony oferujemy troszkę więcej niż nasze umiejętności techniczne i remontowe. Każde zlecenie to dla nas impuls do kreatywnego działania i indywidualnego podejścia do Klienta. Inspirujemy się tym, czego od nas oczekujesz i doceniamy to, że obdarzyłeś nas zaufaniem. Od momentu poznania Ciebie i Twoich potrzeb, jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie. To dla nas bardzo ważne, abyś mógł uczestniczyć w realizacji każdego etapu projektu. Dlatego jeśli nie masz czasu aby pojawić się i zobaczyć jak postępują prace, kontaktujemy się z Tobą telefonicznie na każdym etapie, konsultujemy z Tobą każdy detal i zmiany w realizowanej inwestycji. Podstawą naszej pracy jest zaufanie. To na nim bazujemy już od naszego pierwszego kontaktu. Cenimy współpracę w dobrej, przyjaznej atmosferze. Naszym celem jest podtrzymanie tej atmosfery i zaufania także po zakończeniu realizacji usługi.

Jeżeli przygotowujesz się do remontu, przebudowy lub jesteś już w trakcie realizacji projektu, zadzwoń do nas! Z pewnością będziemy mogli pomóc 😊

Z nami Twoje pomieszczenia uzyskają nowy design!