Remonty łazienek

Łazienka to jedno z pomieszczeń w domu, które chcemy urządzić przytulnie, wygodnie, funkcjonalnie a przy tym gustownie i ze smakiem.

Szukasz profesjonalnego wykonawcy remontu łazienki oraz fachowców, którzy zaangażują się tak, aby uzyskać dokładnie taki efekt końcowy remontu? Trafiłeś doskonale! Nasza firma remontowa spełni Twoje oczekiwania a powierzone nam prace odświeżenia łazienkowej przestrzeni zaskoczą Cię wymarzonym efektem! Jeśli Łódź albo województwo łódzkie to Twoje miejsce zamieszkania i jeśli planujesz remont łazienki, poinformuj nas o tym koniecznie!

W nasze ręce możesz powierzyć układanie glazury w łazience oraz w toalecie. Układamy płytki ścienne oraz podłogowe. Wykonujemy zabudowę łazienki, w zależności od Twoich preferencji może to być zabudowa karton – gips a także zabudowa meblowa. W łazience zamontujemy, zgodnie z Twoim wyborem, wannę lub kabinę prysznicową a także brodzik, umywalkę, wc oraz grzejnik. Jeśli istnieje taka potrzeba, zamontujemy wentylatory. Wykonujemy także profesjonalne oświetlenie łazienkowe, które nada Twojemu pomieszczeniu wyjątkowy charakter. Przed przystąpieniem do remontu, proponujemy zawsze wstępne spotkanie na miejscu pracy, aby obliczyć ilość potrzebnych materiałów, płytek, oszacować koszt ich położenia i termin realizacji. Pomagamy dobrać odpowiednie materiały, kolorystykę, fugi a także rozplanować zagospodarowanie przestrzeni łazienkowej. Jest to związane często z koniecznością przebudowy instalacji wodno – kanalizacyjnej. Wykonujemy przyłącza hydrauliczne i wodno – kanalizacyjne. Kładziemy flizy, gładzie i instalacje elektryczne.

 

Naszym celem jest dopracowanie łazienek w każdym calu, dlatego oferujemy także prace wykończeniowo – aranżacyjne. Jeśli to będzie zgadzało się z Twoją wizją, zamontujemy u Ciebie dobrane kolorystycznie dodatki nadające Twojemu wnętrzu indywidualny a przy tym funkcjonalny charakter: lustra, wieszaki, maty, dywaniki, kosze, półki wewnętrzne i podprysznicowe a także suszarki na pranie podsufitowe i wiele innych. U nas zakupisz także piękne rośliny, które ozdobią Twoją łazienkową przestrzeń, np. Skrzydłokwiat, Kalatea, Dracena, Zamiokulkas i inne.


 

Remont łazienki – jak się przygotować?

 • Kiedy przychodzi ten moment i w Twojej głowie pojawia się myśl: „Tak, wyremontuję swoją łazienkę!”, warto przygotować się do tego zanim zaprosisz fachowca. Remont łazienki warto rozpocząć od opracowania pomysłu na jej wykończenie i rozkład pomieszczenia. Pierwszym etapem niech zatem będzie planowanie. Zatrzymaj się na chwilę w Twojej łazience i zaplanuj jak byś ją urządził, czego Ci potrzeba, co byś zmienił w obecnej przestrzeni, co w trakcie użytkowania okazało się niefunkcjonalne a co spełniło Twoje oczekiwania i co chciałbyś utrzymać w obecnej formie. Jeśli już wiesz jak powinna wyglądać Twoja nowa łazienka, postaraj się przelać swoją wizję na papier. Dzięki temu łatwiej będzie Ci zaplanować etapy prac, wymierzyć i przekalkulować.

  Nasza podpowiedź:
  Jeśli nie masz czasu na opracowanie swojej wizji albo zwyczajnie brak Ci inspiracji, powierz swoją nową łazienkę nam! Pomożemy Ci przygotować profesjonalny projekt Twojej wymarzonej łazienki, w naszych usługach znajdziesz bowiem także projektowanie wnętrz.


 

 • Z opracowanym planem i projektem wnętrza łatwiej rozpocząć prace budowlane a ich realizacja przebiega sprawnie. Projekt uwzględnia nie tylko wizualizację łazienki, ale także zakres prac hydraulicznych, wodno–kanalizacyjnych, elektrycznych, glazurniczych.

  Nasza podpowiedź:
  Wśród naszych fachowców znajdują się: hydraulik, elektryk i glazurnik, którzy posiadają doświadczenie z zakresu instalacji elektrycznych i wodno – kanalizacyjnych.


 

 • Projekt wymarzonej łazienki jest bardzo ważny także z powodu czasu realizacji remontu. Często okazuje się, że na zamówione materiały (np. armatura łazienkowa wyszukana lub z wyższej półki, niedostępna w popularnych marketach budowlanych) trzeba bowiem czekać dłuższy czas, nawet do kilku tygodni. Warto zatem z wyprzedzeniem ją zamówić by kiedy już rozpocznie się remont łazienki nie tracić czasu w oczekiwaniu na dostarczenie materiałów niezbędnych do jego ukończenia. Remont łazienki wiąże się ze sporym utrudnieniem dla mieszkańców, nie ma sensu zatem go przedłużać czekając na wymarzoną glazurę 😊 Co więcej, warto zamówić takiej glazury większą ilość by w razie kiedy jej zabraknie podczas prac nie czekać ponownie tak długo na uzupełnienie materiału.

  Nasza podpowiedź:
  Potrzebne jest tutaj wprawne oko naszego fachowca, który wymierzy odpowiednią ilość wybranych przez Ciebie płytek albo zweryfikuje ilość, którą wyliczyłeś. Trzeba bowiem podkreślić, że różne sposoby układania glazury wiążą się z różną liczbą potrzebnych materiałów, np. układnie płytek w tzw. „jodełkę” wymaga zamówienia większej ilości płytek gdyż tak układane płytki wymagają większej docinki.


 

 • Planując remont łazienki warto przygotować się do niego pod kątem niezbędnych środków finansowych potrzebnych na zakup materiałów oraz kosztów wynagrodzenia fachowców.

  Nasza podpowiedź:
  Warto zachować pewien finansowy bufor bezpieczeństwa na wypadek nieprzewidzianych okoliczności i związanych z tym dodatkowych prac. Często podczas remontu okazuje się bowiem, ze niezbędne jest przerobienie istniejącej instalacji albo położenie jej na nowo ze względu na jej kondycję ujawnioną dopiero podczas remontu, co z kolei pozwoli na uniknięcie dodatkowych problemów w przyszłości.


 

Co nas wyróżnia?

W Łodzi i województwie łódzkim znajdziecie Państwo szeroki zakres usług remontowych fachowców. Każda z firm na pewno zna się na swoim fachu i warta jest zainteresowania. Zachęcamy do skorzystania z usług fachowców, powierzcie remonty swoich łazienek w profesjonalne ręce! Jeśli zdecydujecie się Państwo wybrać akurat nasz zespół profesjonalistów, zapewniamy o pełnym profesjonalizmie naszych prac a przy tym konkurencyjnych cenach i czasie realizacji. Życzymy dobrego wyboru i wymarzonych łazienek! 😊