Zrealizowane prace i usługi remontowo-budowlane

Remont mieszkania w Łodzi - Kawalerka w piaskowcu

Projekt ten jest niewątpliwie Customow’ą produkcją naszej firmy. Zazwyczaj ludzie wykonują w dekorze z piaskowca jedną ścianę. Nasza firma podjęła się wykonania realizacji polegającej na wyklejeniu całego mieszkania w takim dekorze. Sami nie byliśmy pewni jak to będzie wyglądać ale ostateczny efekt wywołał tzw. „efekt wow”.

Remont tej kawalerki przysporzył nam wiele kłopotów, z którymi jak zwykle doskonale sobie poradziliśmy. Miło się o tym mówi gdy już są rozwiązane te problemy 😉. Kłopoty z elektryką oraz dostępnością drzwi były zmorą przy tej realizacji. Na koniec musieliśmy stawić czoła estetycznemu doborze fugi do piaskowca o różnym wybarwieniu. Dzięki sprytnemu pomysłowi poradziliśmy sobie też z tym i mimo krzywizny ścian i gierowaniu płytek piaskowca ostatecznie tworzy on jednolitą całość.

Jak to zwykle bywa, i przy remoncie mieszkania, wyskoczyły dodatkowe tematy. W tym przypadku była to nietrafiona próba zabudowy parapetu. Wzięliśmy to na siebie, zaprojektowaliśmy, wykonaliśmy i wybarwiliśmy drewnianą zabudowę parapetu. Efekt przerósł nasze oczekiwania. Pięknie komponuje się z podłogą. Ponadto gdy Inwestor zobaczył efekt końcowy wraz zabudową parapetu poprosił nas o wykonanie zabudowy meblowej.

Efekt końcowy remontu kawalerki wywołał uśmiech szczęścia na twarzy Inwestora, a to zawsze jest naszym celem pośrednim 😊. Każde mieszkanie robimy tak jakby było dla nas. Ta realizacja wyszła z takim smakiem, że jeden z naszych pracowników chciał wynająć od Inwestora to mieszkanie 😊.

Zdjęcia z tej realizacji znajdziecie Państwo poniżej.