Malarz

Słów kilka o firmie

Nasi fachowcy zmienili już kolor setek tysięcy metrów kwadratowych powierzchni. Świadczymy usługi w pomieszczeniach o różnym charakterze: biurowym, usługowym, mieszkalnym oraz przemysłowym. Pracujemy w różnych godzinach zaś każdorazowo termin realizacji prac ustalany jest z naszymi klientami.

Usługi malarskie - Co zawiera nasza oferta

Nasza oferta zawiera również doradztwo zarówno techniczne jak i kolorystyczne. Bardzo często zdarza się, że nasi fachowcy jako ludzie ze „świeżym” spojrzeniem proszeni są przez inwestorów o radę. Świadczymy usługi kompleksowo. Oklejamy powierzchnie i elementy, które nie mają być malowane. Gruntujemy powierzchnie natryskowo i ręcznie. Jeśli zależy na szybkim czasie realizacji do osuszania używamy osuszaczy przemysłowych, które pozwalają skrócić czas malowania. Po naniesieniu 2-3 warstw farby rozpoczynamy proces sprzątania po remoncie. Przykręcamy zdemontowane uprzednio elementy takie jak listwy przypodłogowe czy karnisze.

Przykładowe realizacje

W naszej pracy korzystamy z różnych technik malarskich, dostosowanych do wymagań klienta oraz konkretnego zadania. Znajomość najnowszych technologii i posługiwania się różnymi technikami i metodami pracy z zakresu malowania pomaga nam każdorazowo stworzyć idealne wnętrze dopasowane do potrzeb klienta.
Malujemy nieruchomości zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Metodę naszej pracy zawsze wybiera klient. Malujemy natryskowo i ręcznie, również grzejniki, tynki wewnętrzne oraz zewnętrzne, pokrycia dachowe. Lakierujemy elementy stolarki budowlanej. Naklejamy również tapety i fototapety.

Materiały z jakimi pracujemy

Malujemy farbami dostępnymi powierzchnie w handlu. Są to farby akrylowe, lateksowe, emulsyjne oraz olejne.