Darmowa wycena

Potrzebujesz profesjonalnego doradztwa w zakresie robót budowlanych i ziemnych? Chcesz poznać przewidywane koszty realizacji wszystkich prac przed zleceniem nam realizacji usług? Nie ma problemu! Wszystkim Klientom zapewniamy bowiem możliwość wykonania darmowej wyceny w trybie zdalnym uwzględniającej zarówno koszty dojazdu, jak i wartość samej usługi. Jak to wygląda w praktyce?

 

Wystarczy dostarczyć nam wszystkie niezbędne materiały i dane pomiarowe wraz z dokładnym opisem zadań do wykonania. Później przeprowadzamy jeszcze szczegółowy wywiad z Klientem, aby możliwie jak najdokładniej poznać jego potrzeby, rozwiać wątpliwości, a także doradzić mu najlepsze w danej sytuacji rozwiązanie. Po zakończeniu rozmowy, najszybciej jak to możliwe wysyłamy sms z ceną za wykonanie określonego zakresu prac. Darmowa wycena to usługa, dzięki której zaoszczędzisz mnóstwo cennego czasu!

Oprócz tego, istnieje również możliwość wykonania standardowej wyceny wraz z przeprowadzeniem wszystkich niezbędnych pomiarów na miejscu. Jej koszt wynosi 100 PLN - jeżeli realizacja będzie miała miejsce na terenie Łodzi - i wchodzi w skład wynagrodzenia przy zawarciu umowy.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu!

Z nami Twoje pomieszczenia uzyskają nowy design!